ikizin hakkimizda

Hakkımızda

İkizin Teknoloji 2013 yılında başladığı Ar-Ge çalışmalarını başarı ile tamamladıktan sonra 2014’te ilk mağazasını Özdilek Park İstanbul AVM’ de ve ikinci mağazasını daha büyük kitlelere ulaşma politikası ile Forum İstanbul AVM'de açarak halkımıza eşsiz ve kişiye özel bir ürün olan İKİZİN ile hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'nin öncü holding ve kuruluşlarından gelen kurumsal talepleri karşılayabilmek için, zahmetli bir iş olan mağazacılık kariyerimize 2016 'da son verdik. Daha çok kurumsal çözümlere yönelen İkizin Teknoloji, yenilikçi teknolojisi ile kişiye özel 3D biblo, 3D büst ürünlerini endüstri standartlarında üretebilen dünyadaki sayılı firmalar arasına girmiş ve müşterilerini geleceğe hazır ve değerli hissettirmektedir.

Türkiye Genelinde Hizmet verilmiş
Şehir
Başarı ile Tamamlanmış
Proje
ikizin ile Tanışmış Memnun
Üzerinde Müşteri

DEĞERLERİMİZ

  • Farklılıklara değer veririz,
  • Müşterimiz için varız,
  • Güçlü ve dinamik bir takımız,
  • Şeffaf iletişime önem veririz,
  • İnsana değer veririz,
  • Toplumsal değerlerimize sahip çıkarız

VİZYON

3 boyutlu tarama ve endüstriyel üretim dünyasının en son olanaklarını ülkemizin hizmetine sunarak, müşterilerin 3 Boyutlu ikizleri ile anlarını ölümsüzleştirmek, aynı zamanda 3D tarama sistemindeki innovasyonu ile birlikte dünyaya teknoloji ihraç eden bir teknoloji şirketi olma yolunda ilerlemektir.

MİSYON

İkizin Teknoloji yüzde yüz Müşteri Memnuniyeti ile sağlanan müşteri sadakatini oluşturmayı ve yatırımcılarına güvenilir bir büyüme ile değer katmayı kendine misyon edinmiştir.

Bu başarıyı elde etmek için kendimize 4 temel prensip edinmiş durumdayız :

  • Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin istek ve hayalleri bizim önceliğimizdir. Her işimizde başlarken ve bitirirken yüzde yüz müşteri memnuniyeti gözetilmektedir.
  • Başarıya Götüren Tutku : Biz mükemmellik için, duygusal, entelektüel ve ruhsal anlamda işine bağlı olan ve sonuçları olağanüstü hale getiren farklı yeteneklerden oluşan iyi bir ekibiz.
  • Kaynaşma Güçlü Kılar: Başkalarının düşünceleri, deneyimleri, umutları ve hayallerini destekleyerek çeşitliliğe önem veririz. Bu bizi tam anlamı ile bir ekip yaparak müşterilerimize yakınlaştırır.
  • Oyunu nasıl oynadığımıza bağlı olarak değişir: Bizi hiç kimse izlemez iken inançlarımız ve kurallarımız doğrultusunda hareket etmek önceliğimizdir. Adil, işbirlikçi, köklü değerlerimize saygılı olduğumuz ve iyilik için katkıda bulunduğumuz sürece başarı kaçınılmaz olacaktır

"HER BİR PROJE İKİZİN'E İLHAM KATTI. MÜŞTERİLERİMİZİN PRESTİJİ, BİZİM DE PRESTİJİMİZ VE PROJENİN BAŞLANGICINDAN SON NOKTASI TESLİMATA KADAR HER AŞAMAYA DEĞER VERİYORUZ. HER BİBLO BİR SANAT VE SANATIMIZI ÖZENLE YAPIYORUZ."

- BİRKAN ŞAHİ - CEO/ FOUNDER

YETENEKLERİMİZ & DENEYİMLERİMİZ

Proje Yönetimi
%
İletişim / Ara bildirim, Raporlama
%
R&D / Proje Bazlı Çözüm Üretebilme
%
Üretim & Teknik Bilgi
%

Yaratıcı Fikrimizle 2013'de  yola çıktık. Türkiye'de "ilk" leri başardık.

Teknoloji yi araştırdık, yeni şeyler bulduk patentlendik.

Teknik anlamda çok çalıştık, yeri geldi sabahladık...

R&D yaptık, süreçleri müşterilerimiz için daha da iyileştirdik.

Sanatımızı kattık, ve birazda insan anatomisinde master yaptık.