GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Sitemize üye olurken ya da misafir olarak alışveriş yapmak üzere vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği bizler için her şeyden daha önemlidir.

Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler, ikizin teknoloji Ltd. tarafından 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanununun uygulanmasına yönelik müşterilerin bilgileri işlenmez, 3. kişilerle paylaşılmaz, satılmaz veya kiralanmaz. 

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

ikizin teknoloji Ltd. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, ikizin teknoloji Ltd.’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler ikizin teknoloji Ltd.'de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. ikizin teknoloji Ltd. müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere  kullanır. 

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) ikizin teknoloji Ltd. tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler ödeme portalı tarafından aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 256-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Güvenliğiniz bizim için birinci önceliktir.

Saygılarımızla,

ikizin teknoloji Ltd.